Solve Statement Output

این بخش از گزارش خروجی مربوط به برنامه هایی است که در آن از دستور Solve استفاده شده است. نرم افزار GAMS پس از حل مسائل و مدل ها، گزارش هایی تحت عنوان Equation listing، column listing، Model Statistics، Solution Report ارائه می دهد.

هر کدام از این خروجی ها در ادامه بطور مفصل تشریح خواهند شد. با کلیک بر روی هر یک از لینک های زیر می توانید مطالب مربوط به هر یک را مشاهده کنید.
Equation listing
column listing
column listing
Solution Report

خدمت عزیزانی که آموزش گام به گام را از ابتدا همراه با ما شروع نموده اند توصیه می شود که پس از مطالعه و مرور این صفحه، جهت ادامه مراحل آموزش به بخش Equation listing، در نوار کناری سمت راست (منوی داینامیک دسته بندی) مراجعه نمایند.

با تشکر
مدیریت سایت gamsbook.ir

ایمیل: Support@gamsbook.ir
شماره تماس: ۳۳۲۵-۴۰۵—۰۹۱۹

 

درباره نویسنده

5 دیدگاه

 1. zahra

  سلام وقت بخیر
  مدل من vrp همراه با پنجره زمانی هست.مدل را که ران می کنم جواب میدهد اما جواب هایش با محدودیت ها ناسازگار است مثل اینکه بعضی از محدودیت ها را نادیده می گیرد
  و هنگام ران پیغام می دهد.NO active process

  1. محمودی

   سلام
   با این اطلاعات نمیتونم نظر بدم. دیدم ایمیل فرمودین مدل رو. وقت کردم بهتون جواب میدم حتما

 2. مقدم

  با سلام. ببخشید میخواستم ببینم مشکل این دوتا محدودیت در یک برنامه ریزی غیرخطی چیه که جواب غیرشدنی میده :
  con14(n)..sum(j,ss(j,n))=l=(0.75*T(n));
  con24(j,n)..sum(i,beta(i,j,n))+sum(s,alpha(s,j,n))=e=1;

  1. محمودی

   سلام
   با دو تا محدودیت که نمیشه نظر داد مهندس. ممکنه هر جور مشکلی داشته باشن که. سمت راست محدودیت اول رو زیاد کنین و ران کنین. یا مساوی محدودیت دوم رو به بزرگتر مساوی یا کوچکتر مساوی تغییر بدین. هر سری هم ران کنین. تحلیل کنین. ببینین اصن فرمول از کجا اومده. داده ها چی میشن و.. یک کلام = تحلیل کنین

دیدگاهی دارید؟