راهنمای استفاده از سایت

با سلام خدمت تمامی مراجعه کننده گان سایت GamsBook.ir

این سایت قصد دارد جهت اعتلای دانش عمومی دانشجویان و محققانی که به نوعی با علم تحقیق در عملیات و در حالت کلی تر با بهینه سازی سروکار دارند، قدرتمندترین نرم افزار بهینه سازی تحت عنوان GAMS را به شیوه ای بسیار ساده، کاربردی و به صورت گام به گام آموزش دهد. امید است که کمکی هر چند اندک به بازدید کننده گان محترم کرده باشیم.

جهت مراجعه به بخش آموزش گام به گام نرم افزار، به بخش راهنمای آموزش گمز در صفحه اصلی مراجعه فرمایید. در این بخش مراحل مختلف یادگیری نرم افزار با زبانی بسیار ساده بیان شده است و در صورت علاقه مند بودن می توانید به این بخش مراجعه فرمایید.
آموزش نرم افزار را از اینجا شروع کنید.

دوستانی که تمایل دارند در تولید محتوای آموزشی از جمله تولید فایل آموزشی، ارائه‌ی درسنامه، ویدئو آموزشی و… با سایت گمزبوک همکاری نمایند، می‌توانند با ما تماس گرفته و قطعا حمایت ما را خواهند داشت. همچنین دوستانی که تمایل به فعالیت به عنوان ادمین وبسایت دارند و علاقه‌مند به پیوستن به ما را دارند می‌توانند از طریق برگه‌ی همکاری با ما تماس برقرار نمایند.

چند نکته:

1- در صورت پیدا نکردن مطلب مورد نظر خود در سایت، منوی جستجو در بالای صفحه جستجوی هوشمند بوده و می توانید از آن استفاده کنید.

2- لطفا در صورتی که سوالی در مورد کد نویسی گمز داشتید، سوال را به عنوان کامنت در سایت مطرح فرمایید و به هیچ وجه با ادمین تماس مستقیم نگیرید. (با تشکر)

3- قبل از طرح مشکل خود در سایت، لطفا برگه ی قواعد ارسال کامنت را مطالعه فرمایید.
مدیریت گمزبوک
محمودی
ایمیل: Support@gamsbook.ir
شماره تماس: 3325-405-0919

برای ورود به کانال تلگرام گمزبوک روی عکس زیر کلیک کنید.

channel info