سوالات متداول

— نرم‌افزار گمز را چگونه دانلود کنم؟
پاسخ: اینجا پاسخ خود را خواهید یافت.

— لایسنس یا کرک نرم‌افزار گمز را از کجا بیابم؟

پاسخ: به سؤال قبل مراجعه شود.

— کدی که من نوشته‌ام با خطا مواجه شده‌است، چاره چیست؟
پاسخ: ارورهایی که گمز به شما نشان می‌دهد معمولاً رفع کردن آنها آسان است. مهم‌ترین بخش برای رفع ارور نوشتن یک برنامه صحیح طبق اصول و قواعد گمز است. در صورتی خطا را نتوانستید رفع کنید به بخش خطاهای گمز مراجعه کنید و سوال خود را در تاپیک مربوطه مطرح بفرمایید.

سؤالات خود را کجا مطرح کنم که سریعتر پاسخ را دریافت کنم؟

پاسخ: با مراجعه به قسمت‌های مختلف سایت در منوی دسته بندی در نوار کناری سمت راست، شما می‌توانید تاپیک ماسب را برای آموزش گمز و همچنین پرسیدن سؤالات خود بیابید. لطفاً سوال خود را در تاپیک مناسب مطرح فرمایید و از پرسیدن سوال در بخش‌های نا مربوط خودداری کنید.

لازم به ذکر است بیشتر گمز آموزان سوالات خود را در بخش معادلات مطرح می فرمایند هر چند سوالشان در مورد خطاهای گمز باشد، این عمل به شدت اشتباه بوده و توصیه می‌شود هر وقت خطایی مشاهده نمودید تنها و تنها در بخش خطاهای گمز سوال خود را مطرح فرمایید.

مایلم همکاران سایت گمز بوک پروژه من را کد نویسی کنند، فرآیند سفارش پروژه به چه شکل است؟

پاسخ: شما ابتدا مدل خود به همراه توضیحات و داده‌های مورد نیاز آن را به ایمیل سایت ارسال نموده و پشتیبان سایت پروژه شما را برای همکاران سایت گمزبوک ارسال می‌کند. همکاران پس از مشاهده پروژه، آن را قیمت گذاری می‌کنند و یک برنامه زمانی برای آن ارائه خواهند داد. و پشتیبان نتیجه را به اطلاع شما خواهد رساند. در صورت توافق، سایت با اخذ نصف هزینه به عنوان پیش پرداخت کار کد نویسی شروع خواهد شد.

برای دسترسی به بخش از سایت، با خطای 404 یا 504 یا 403 مواجه می‌شوم. چاره چیست؟

پاسخ: لطفا هر وقت این خطاها را دریافت کردید به ما اطلاع دهید. پیشاپیش از شما تشکر می‌کنیم.