سوالات متداول

بطور کلی گمزبوک یک وبسایت ارائه دهنده آموزش‌های مرتبط با نرم افزار است. در همن راستا مطالب مفیدی در سایت منتشر شده است که می‌توانید از آنها بصورت کاملاً رایگان استفاده نمایید. همچنین تیم گمزبوک آماده ارائه دوره‌های آموزشی، تدریس خصوصی و انجام پروژه‌های گمز می‌باشد.
ارورهایی که گمز به شما نشان می‌دهد معمولاً رفع کردن آنها آسان است. مهم‌ترین بخش برای رفع ارور نوشتن یک برنامه صحیح طبق اصول و قواعد گمز است. در صورتی خطا را نتوانستید رفع کنید به بخش خطاهای گمز مراجعه کنید و سوال خود را در تاپیک مربوطه مطرح بفرمایید.
با مراجعه به قسمت‌های مختلف سایت در منوی دسته بندی در نوار کناری سمت راست، شما می‌توانید تاپیک ماسب را برای آموزش گمز و همچنین پرسیدن سؤالات خود بیابید. لطفاً سوال خود را در تاپیک مناسب مطرح فرمایید و از پرسیدن سوال در بخش‌های نا مربوط خودداری کنید. لازم به ذکر است بیشتر گمز آموزان سوالات خود را در بخش معادلات مطرح می فرمایند هر چند سوالشان در مورد خطاهای گمز باشد، این عمل به شدت اشتباه بوده و توصیه می‌شود هر وقت خطایی مشاهده نمودید تنها و تنها در بخش خطاهای گمز سوال خود را مطرح فرمایید.
شما ابتدا مدل خود به همراه توضیحات و داده‌های مورد نیاز آن را به ایمیل سایت ارسال نموده و پشتیبان سایت پروژه شما را برای همکاران سایت گمزبوک ارسال می‌کند. همکاران پس از مشاهده پروژه، آن را قیمت گذاری می‌کنند و یک برنامه زمانی برای آن ارائه خواهند داد. و پشتیبان نتیجه را به اطلاع شما خواهد رساند. در صورت توافق، سایت با اخذ نصف هزینه به عنوان پیش پرداخت کار کد نویسی شروع خواهد شد.
لطفا هر وقت این خطاها را دریافت کردید به ما اطلاع دهید. پیشاپیش از شما تشکر می‌کنیم.
خیر. سوالی اگر در دارید تنها در زیر پست‌های منتشر شده مطرح فرمایید. تماس مستقیم تنها برای سفارش پروژه امکان‌پذیر است.