سفارش پروژه

سایت gamsbook.ir جهت رفاه حال مراجعین محترم، با کادری مجرب و متخصص آماده‌ی انجام پروژه‌های شما می باشد.

چند نکته:

یک: مطمئن باشید هزینه‌ای که بابت سفارش پروژه به سایت گمز بوک پرداخت می‌کنید کاملاً منصفانه است.

دو: هزینه‌ای که به سایت گمزبوک پرداخت می‌کنید تنها و تنها هزینه‌ی مربوط به کد شماست و سایت هیچ گونه هزینه‌ی دلالی به شما تحمیل نمی‌کند.

یک مثال : تعدادی از موسسات هزینه‌ای معادل 100 تومان از شما می‌گیرند ولی هزینه‌ای که در عمل به مجری پرداخت می‌کنند 20 تومن است! این یعنی اینکه 80 تومان حق دلالی از جیب شما برداشته‌اند.

سایت گمز بوک با افتخار و صادقانه اعلام می‌کند که 70 درصد هزینه‌ای که مشتری (شما) پرداخت می‌کند به حساب کد نویس و 30 درصد به حساب مدیر، مالک و پشتیبان سایت واریز خواهد شد. از این رو حق دلالی از شما گرفته نخواهد شد.

فرآیند و سناریو سفارش پروژه: مشتری پروژه خود را برای سایت ایمیل می‌کند. پشتیبان درخواست را برای همکاران ارسال می‌کند. کد نویسان درخواست را بررسی نموده و یک قیمت و یک زمان پیشنهادی به آن تخصیص می‌دهند. پشتیبان نتیجه را به اطلاع مشتری می‌رساند. در صورت توافق، سایت نصف هزینه را به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌کند. مجری کد را تکمیل کرده و ماباقی هزینه از مشتری اخذ می‌شود. پروژه برای مشتری ارسال شده و مشتری فرصتی برای بررسی کد خواهد داشت.در صورت وجود هر گونه ایرادی مجریان موظف به اصلاح کد خواهند بود.

نکته‌ی آخر: سایت تعهد می‌نماید همیشه کار با کیفیت تحویل مشتریان عزیز دهد. این اصل و سیاست اصلی سایت گمزبوک خواهد بود.
جهت سفارش پروژه نرم افزار GAMS، تدریس خصوصی، و مدلسازی با ما تماس بگیرید.

ایمیل: Support@gamsbook.ir
شماره تماس: 3325-405-0919

سفارش از طریق فرم زیر نیز امکان پذیر است

    فرم سفارش پروژه